2020 ÖABT Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Hap 3 Deneme Çözümlü
2020 ÖABT Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Hap 3 Deneme Çözümlü

2020 ÖABT Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Hap 3 Deneme Çözümlü

Fiyat : ₺7,90
Barkod : 9786257100120

Sayfa Sayısı: 80
Ebat: 16x24

 

Değerli Öğretmen Adayları, 

 

 

ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) içeriği bakımından öğretmen adaylarının hem alan eğitimi yeterliğini hem de alan bilgisini kontrol eden bir sınav olacaktır. Uzman Kariyer-İndeks Kitap Komisyonu olarak, eğitimcilerimiz ve fakülte akademisyenlerinin de yer aldığı yazar kadromuzla yaptığımız bu çalışmayla öğretmenlik alan bilgisi çözümlü 3 deneme sınavını hazırladık. Sınav öncesi adayların süre koordinasyonu sağlayabilmesi ve bilgi eksikliklerini tespit edebilmesi adına deneme sınavları büyük ölçüde önem arz etmektedir. 

Bu amaçla uzman ekibimiz tarafından hazırlanan Tamamı Çözümlü ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) 3 Deneme, adayların sınavdan önce gerçek düzeyini görebilmesi ve bilgi eksikliklerini tespit etmesi amacını taşımaktadır. Tamamı Çözümlü ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) 3 Deneme ÖSYM’nin sınav formatına uygunluğu ile sınav öncesi gerçek sınav deneyimini sizlere yaşatacaktır. 

Öğretmenlik hayatınıza başlangıç olacak bir sınavın eşiğinde size yol göstermek için anlaşılırlığı ile sizin için vazgeçilmez bir kaynak olacaktır. 

Başarılarınızın sürekli olması dileğiyle...

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR