14 yılı aşkındır yayıncılık alanında faaliyetlerini sürdürmekte olan kuruluş uzman kadrosu ve planlı çalışmalarıyla Ankara da yayın hayatını devam ettirmektedir. Her geçen gün kendini geliştiren ve geniş vizyona sahip olan kuruluş kısa zamanda çok fazla başarı elde ederek yoluna devam etmektedir. Eğitim sektörünün lider yayınlarından biri olan Asel yayıncılık sınava yardımcı ve hazırlık kaynakları ile saygın, başarılı kadrosu eşliğinde hareket etmektedir.

Asel Yayınlarının Sunduğu Hizmetler

Her gün biraz daha büyüyerek yayın hayatına başarıları ve kazanımlarıyla devam etmekte olan Asel yayınları, ilköğretim, ortaöğretim, lise, üniversiteye hazırlık ve İngilizce alanlarında yardımcı kaynaklar üretmektedir. Konu anlatımları, özetli soru çözümleri ve soru bankaları ile öğrencilerin öğrenimlerini kolay ve anlaşılır bir şekilde sürdürmelerini sağlar. Kullanım alanını geliştiren Asel yayınları öğrenimi evlerde kolay hale getirmek için okul tahtalarını evlere getirerek teknolojinin imkânlarından da yararlanmaktadır. Akıllı tahta sisteminin bilgisayara taşınmasında ki amaç öğrenimin teknoloji ile anlaşılmasının pratik hale getirilmesidir. Yayınevine özel bir yazılım olarak hazırlanmış platform öğretmen öğrenci arasında kurulan bağ ile çalışmaları verimli hale dönüştürmektedir.

Asel Yayıncılık İlkesi

Gençlerin ve çocukların gelecek için cehaletten uzak bir toplum oluşturmalarında Mustafa Kemal Atatürk ün vizyonundan ilerleyerek geleceğin en iyi yerlere gelmesi için yapığı çalışmalardır.

Asel Yayıncılık Ürünleri

  1. İlköğretim 5.6.7. ve 8 sınıf soru bankası ve defter, Lise soru bankası ve konu özetli soru bankası, YGS son 10 yıl çıkmış sorular, İngilizce soru bankası ve özetli soru bankası
Asel yayınları biyoloji föy tasarımıyla Milli Eğitim Bakanlığına ve müfredata uygun olarak kazanımlara göre oluşturulmuştur. Öğrencilerin bilgileri ezber yolu yerine bilgi olarak öğrenimlerini amaçlayan föy aktif sayısal alanlarda da kolay anlamayı sağlamıştır.
Göster
8 Ürün
% 15
Asel Başucu Serisi Herkes için Fizik Defteri 1
35.00 TL
29.75 TL
% 15
Asel Başucu Serisi Herkes için Geometri Defteri 1
14.00 TL
11.90 TL
% 15
Asel Başucu Serisi Herkes için Organik Kimya Defteri
16.00 TL
13.60 TL
% 15
Asel Başucu Serisi Herkes için Matematik Defteri 2
16.00 TL
13.60 TL
% 15
Asel Başucu Serisi Herkes için Geometri 2 Defteri
14.00 TL
11.90 TL
% 15
Asel Yayınları 7. Sınıf İngilizce KoparAktif Serisi Soru Bankası
33.00 TL
28.05 TL
% 15
Asel Başucu Serisi Herkes için Türkçe Defteri
22.00 TL
18.70 TL
% 15
Asel Başucu Serisi Herkes için Coğrafya Defteri
25.00 TL
21.25 TL
Göster
8 Ürün


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.