Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Pro Tekrar Seti
Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Pro Tekrar Seti

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Pro Tekrar Seti

Fiyat : ₺129,00
Barkod : 8681794005871

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Pro Tekrar Seti

Tonguç Akademi 8. Sınıf LGS Pro Tekrar Seti

Pro Tekrar Seti’nde seni Zoru Bankaları, Sözel Mantık Sayısal Analiz, İlk Tekrar Kitabı ve 3’lü Hedefim Derece Denemeleri bekliyor.

Zoru Bankaları ile kendini zorlayacak, en zor sorulara alışacaksın.Sözel Mantık Sayısal Analiz kitabında ise yeni sınav sisteminin bel kemiğini oluşturan yenitarz soruları bulacaksın. İlk Tekrar ise 1. dönem konularını eksiksiz tekrar etmeni, eksiklerini tespit edip kapatmanı sağlayacak. Hedefim Derece ile özel ileri düzey soruların bulunduğu denemeleri çözeceksin.

Sınav yaklaşıyor. Artık hızlanman lazım. Hızlı Tekrar Seti ile en hızlı şekilde tekrarını tamamlayıp sınava hazır olacaksın. Zoru Bankaları kitaplarında her ünite ile ilgili sol sayfalarda  öğretici sorularla karşılaşıp sağ sayfalarda sınav tarzı seçici ve eleyici sorularla seviyeni artıracaksın. Sözel Mantık Sayısal Analiz Kitabı, değişen sınav sistemi ile MEB'in oluşturmaya çalıştığı yeni tarz ezber gerektirmeyen, analiz ve mantık gücüne dayalı, anlama ve yorum gücü sorularıyla karşılaşacaksın. İlk Tekrar LGS kitabı ile 8.sınıf 1.Dönem tüm derslerden sırasıyla genel tekrarlar yaparak sınav hazırlığı sürecinde hedefe giden yolda bir adım önde olacaksın.

Hedefim Derece ile müfredatı kesinlikle aşmayacak, LGS’ ye uygun zorluk düzeyinde sorularla sınav provası yapacaksın.

8.Sınıf Türkçe Zoru Bankası Sayfa sayısı: 208

8.Sınıf Matematik Zoru Bankası Sayfa sayısı: 224

8.Sınıf Fen Zoru Bankası Sayfa sayısı: 200

8.Sınıf 10’da 10 Zoru Bankası Sayfa sayısı: 208

İlk Tekrar Soru Bankası Sayfa sayısı: 80

3’lü Hedefim Derece Sayfa sayısı: 184

Sözel mantık Sayısal Analiz Sayfa sayısı: 252

 

 

Yazar Adı
Tonguç Yayınları