Ertan Sinan Şahin 12. Sınıf Fizik Seti

Ertan Sinan Şahin 12. Sınıf Fizik Seti

Fiyat : ₺129,50
KDV Dahil : ₺129,50
Barkod : 9786050617924
Ertan Sinan Şahin 12. Sınıf Fizik Seti
Bu seti edindiğinizde, tüm 12. sınıf müfredatını kapsayan 1 adet kitap ve baştan sona bu kitaplar eşliğinde ilerleyen konu anlatım ve soru çözüm videolarına sahip oluyorsunuz.
Konuların video anlatımları ve soruların video çözümleri Ertan Sinan Şahin tarafından yapıldı.
Setin içerisinden 1 adet kitap ve bir adet video derslere erişim kartı çıkıyor. Bu kartta yer alan kodla kitaplardaki konu anlatımlarının, konuları öğretmeye yönelik “Sıra Sende” soruları ile konuları pekiştirmeye yönelik Ana Kamp, İleri Kamp ve Zirve sorularının tamamının video çözümlerine ertansinansahin.com web sitesi üzerinden ulaşılıyor.
Konu anlatımı ve soru içeriklerinin tamamı MEB’in güncel müfredatına ve ÖSYM’nin yeni soru tarzına göre özenle hazırlanmıştır.
Bu set, konuları en temelden başlayarak anlatan; sistematik, kapsamlı, ezberden uzak ve öğretici bir online eğitim setidir. Size; kavramlara dayalı, neden-sonuç ilişkisi kurarak ve fiziksel denklemlerin mantığını anlatarak ilerleyen bir içerik sunuluyor.
Öğrenciler, videoların altına sorularını sorabiliyor. Ekipte yer alan fizik öğretmenleri bu soruları yanıtlıyor. Böylece sınava hazırlanırken fizik adına ihtiyaç duyduğunuz her şeyi bir setle elde etmiş oluyorsunuz.
Ayrıca set sahipleri, sitemizde yer alan;
  1. MEB Kitabı Okuyoruz Video Serisi’ne,
  2. Rehberlik Videoları Serisi’ne,
erişim imkanına sahip oluyor.
Yazar
Ertan Sinan Şahin
Sayfa sayısı
190