İndeks Kitap 2020 ÖABT Sınıf Öğretmenliği Hap 3 Deneme Çözümlü

İndeks Kitap 2020 ÖABT Sınıf Öğretmenliği Hap 3 Deneme Çözümlü

Fiyat : ₺7,90
KDV Dahil : ₺7,90
Barkod : 9786257100137
İndeks Kitap 2020 ÖABT Sınıf Öğretmenliği Hap 3 Deneme Çözümlü

Uzman Kariyer Yayınları tecrübesi ve iş birliğiyle hazırlanmıştır.
 
Değerli Öğretmen Adayları, 

 

ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) içeriği bakımından öğretmen adaylarının hem alan eğitimi yeterliğini hem de alan bilgisini kontrol eden bir sınav olacaktır. Uzman Kariyer-İndeks Kitap Komisyonu olarak, eğitimcilerimiz ve fakülte akademisyenlerinin de yer aldığı yazar kadromuzla yaptığımız bu çalışmayla öğretmenlik alan bilgisi çözümlü 3 deneme sınavını hazırladık. Sınav öncesi adayların süre koordinasyonu sağlayabilmesi ve bilgi eksikliklerini tespit edebilmesi adına deneme sınavları büyük ölçüde önem arz etmektedir. 

Bu amaçla uzman ekibimiz tarafından hazırlanan Tamamı Çözümlü ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) 3 Deneme, adayların sınavdan önce gerçek düzeyini görebilmesi ve bilgi eksikliklerini tespit etmesi amacını taşımaktadır. Tamamı Çözümlü ÖABT (Öğretmenlik Alan Bilgisi Testi) 3 Deneme ÖSYM’nin sınav formatına uygunluğu ile sınav öncesi gerçek sınav deneyimini sizlere yaşatacaktır. 

Öğretmenlik hayatınıza başlangıç olacak bir sınavın eşiğinde size yol göstermek için anlaşılırlığı ile sizin için vazgeçilmez bir kaynak olacaktır. 

Başarılarınızın sürekli olması dileğiyle...

Yazar
İndeks Kitap
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR