Kafa Dengi TYT Coğrafya Orta ve İleri Düzey Soru Bankası

Kafa Dengi TYT Coğrafya Orta ve İleri Düzey Soru Bankası

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺71,00
İndirimli : ₺49,70
Barkod : 9786052387412

Kafa Dengi Yayınları TYT Coğrafya Orta ve İleri Düzey Soru Bankası

 

TYT Coğrafya Soru Bankası | %100 Başarı Seti | Orta ve İleri Düzeyler için

Kafa Dengi Yayınları farklı düzeydeki öğrencilere hitap eden  kitaplar hazırladı. Orta ve ileri düzeyde olan öğrenciler için TYT Coğrafya %100 Başarı Seti geliştirildi. %100 Başarı Seti TYT Coğrafya Soru Bankası ile eksiklerinizi gidererek en iyiler arasına girebilirsiniz.

%100 Başarı Seti TYT Coğrafya Soru Bankası ile hem bilgi düzeyinizi artırmayı hem de sınavda karşılaşabileceğiniz zor soru tiplerini görmenizi sağlamayı amaçladık. Her bölümde neler öğrenileceğini alt başlıklar hâlinde sıraladık. Öğretmenin özel notlarından oluşan hatırlatmalarla konunun önemli noktalarına değindik.  Sayfa kenarlarında coğrafi kavram ve terimleri ansiklopedik bir düzen içinde açıkladık. Konuyla ilgili testlerin ölçücü ve nitelikli olmasına özen gösterdik. Konu testleri bittikten sonra coğrafya konularını ÖSYM standartlarına göre tarayan deneme sınavı tarzında sekiz adet testi sizlerle buluşturduk.

Kitabın en sonuna büyük ölçekli haritalar yerleştirdik. Bu haritaların coğrafya çalışmalarınızın her adımında size yardımcı olacağını harita okumalarınızın coğrafya başarınızı artıracağını umuyoruz.

Youtuber Hocalarla Muhteşem TYT Coğrafya Dersleri

Kafa Dengi TV youtube kanalından sizin için hazırlanmış farklı konularda yüzlerce videoya ulaşabilirsiniz.  Önce sizin için özenle hazırlanan konu anlatımlarını izleyin. Ardın soruları çözmeye başlayabilirsiniz.

Takıldığınız, farklı çözümlerini merak ettiğiniz sorunun QR kodunu telefonunuzdan okutarak farklı çözümü videolarını izleyebilirsiniz.

Kafadengi Yayınlarından Siber Koç Uygulaması

Kafa Dengi Yayınları tecrübeli kadrosu ile kısa zaman önce siber koç sistemini size sundu.

Kafa Dengi siber öğrenci koçu sistemi geleneksel öğrenci koçu sistemlerinden farklı olarak üniversiteye hazırlık sürecinde size bir yol haritası çizmektedir.

Siber koç sistemi, başarınızı soruların zorluk seviyesine ve sınavda çıkma olasılığı yüksek sorulara bakarak test eder.

Bu süreçte elde ettiği tüm bu tür analizleri size istatistikler ve mikro karneler şeklinde size sunar. Bu şekilde size bir checkup uygulayarak başarıya giden yolda size yol gösterir, size koçluk eder.

 

Sayfa Sayısı
288
Yazar Adı
Kafa Dengi Yayınları