Okyanus Yayınları TYT Türkçe 20 Denemesi

Okyanus Yayınları TYT Türkçe 20 Denemesi

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺96,00
İndirimli : ₺86,40
KDV Dahil : ₺86,40
Barkod : 9786052286906
Okyanus Yayınları TYT Türkçe 20 Denemesi
Sevgili Öğrencimiz,

 ► Elindeki denemeler 2019 YKS'de sorumlu olduğun MEB müfredatına göre kaleme alınmıştır.

► Artırılmış gerçeklik denemelerindeki sorular, ÖSYM sınav sorularının kurgusu referans alınarak kaleme alınmıştır. Bu bakımdan elindeki denemeler ÖSYM ayarındaki sorulardan oluşmaktadır.

► ÖSYM, üniversite sınavındaki soruların zorluk derecesini normal dağılım eğrisine göre belirlemektedir. Buna göre soruların  • % 10’u çok kolay  • % 20’si kolay

•  % 40’ı normal  • % 20’si zor  • % 10’u çok zordur.

► 20 Deneme'nin ilk 5'inde çok kolay, kolay ve normal sorulara yer verdik. Kalan 15 denemede ise ÖSYM'nin yaptığı gibi  çok kolay, kolay, normal, zor ve çok zor sorular sorduk. Böylece artırılmış gerçeklik konseptinin bir gereği olarak  ÖSYM’nin zorluğunu adım adım yansıttık.

► İlk 5 denemeyi ısınma amaçlı denemeler olarak düşünün. Tabi asıl amaç sizi ÖSYM ayarındaki sınavlarla TYT'ye hazırlamaktır. Bu çerçevede TYT konularını büyük ölçüde bitirdiğinde zorluk derecesi açısından ÖSYM ayarındaki kalan 15 sınava odaklanmalısın.

► Artırılmış gerçekliğin bir yansıması olarak bütün bu soruları sizin için tek tek akıllı tahtada çözdük, çözüm videolarına akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınla ulaşabilirsin.

Öğrenme azmi ve başarı umudu gönlünden hiç eksik olmasın.

Akademik Yönetmen
Yazar
Okyanus Yayıncılık
Sayfa sayısı
160
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
content_copy