Tonguç Akademi AYT Matematik Fasikülleri Limit
Tonguç Akademi AYT Matematik Fasikülleri Limit

Tonguç Akademi AYT Matematik Fasikülleri Limit

Fiyat : ₺20,00
KDV Dahil : ₺20,00
Barkod : 9786257547710
Tonguç Akademi AYT Matematik Fasikülleri Limit
 

Merhaba üniversite adayı arkadaşım,

Elindeki bu fasikül matematik içinde yer alan limit konusuna ait tüm soruları doğru yapman için hazırlandı.

Fasikülümüzün içerisindeki ÖSYM’nin yeni nesil sorularına birebir uyumlu; özgün sorular MEB kazanımları göz önüne alınarak oluşturuldu. Limit fasikülüne girişte Gri Koç’un videosunu izleyerek fasikülü kaç günde ve nasıl bitirmen gerektiğini öğreneceksin.

Ayrıca limiti işlerken işine yarayacak ilintili konulara ait hap bilgileri Hatırla kısmından edinebileceksin. Föy sayfalarının başında bulunan Özet, Örnek-Çözüm ve Pekiştir bölümleriyle önce konuyu öğrenecek, örnek soru ve çözümüyle mantığını kavrayacak sonra da pekiştireceksin. Hemen ardında yer alan föy testleriyle de kendini geliştireceksin.

Temel Düzey, Orta Düzey, İleri Düzey ve Sınav Tarzı soruların yer aldığı bölüm testleri konuları öğretecek, sınayacak, zorlayacak ve sana sınav provası yaptıracak. Fasikülün bölüm testlerinden sonra gelen Limit’i baştan sona tarayan Tekrar Testleri ise eksiğin kalmamasını sağlayacak.  Fasikülde her testin başında bulunan karekodları okutarak takıldığın soruların çözümünü uzman hocalardan dinleyebilirsin.

Matematik fasikülü serilerinden olan limit ve sonrasında gelecek olan diğer matematik fasikülleri TYT-AYT’de istediğin nete ulaşmanı sağlayacak.

Kendine güven ve unutma: Doğru yöntemle ve kaynakla çalışırsan üniversite sınavında başarı seni bekliyor!

Yazar
Tonguç Yayınları
Sayfa sayısı
104
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
content_copy