Tonguç Yayınları 8. Sınıf LGS 4 lü Denemeleri

Tonguç Yayınları 8. Sınıf LGS 4 lü Denemeleri

Fiyat : ₺27,00
KDV Dahil : ₺27,00
Barkod : 9786257749879
Tonguç Yayınları 8. Sınıf LGS 4 lü Denemeleri
    * Tonguç'un senin için hazırladığı MEB'in yeni soru tarzı ve 2018-2019 müfredatı ile tam uyumlu 4'lü denemelerle sınava hazır olacak ve bu senenin şampiyonu sen olacaksın!      
    * tongucakademi.com’da tüm senenin 8.sınıf Türkçe, Matematik,   Fen Bilimleri, T.C. İnkılap Tarihi, Din ve İngilizce derslerinin tüm konularının ayrıntılı, yıllık plana ve müfredat kazanımlarına uygun hazırlanmış eğitimleri, Konu anlatım videosu ve dijital soruların birleştiği detaylı adımlara bölünmüş YouTube’da olmayan tamamen özel eğitimlere ulaşım imkanı,Okul yazılısı dönemlerinde aktif olan sınavlarda çıkabilecek soru tarzlarını içeren detaylı anlatımla soruları mantığı ile öğreten  yazılıya hazırlık programı (Sınıf Anahtarı’na özel her ders için iki adet yazılı çözümü videosu) bu kitapta senin için hazırlandı. 
    * Her ay açıklanan MEB örnek sorularına uyumludur. Tamamı yeni tip yatay sorulardan oluşur.
Türkçe dersinde yeni nesil görselli, infografik, bilgiyi verip ölçmeye dayalı olan sözel mantık soruları içerir. 
    * Matematik dersinde formüllerin öncül olarak verildiği günlük yaşam durumunu içeren sayısal analiz soruları içerir.
    * Fen bilimleri dersinde deney ağırlıklı, bilgiyi yorumlama gerektiren, tablo ve grafik okuma içeren sorular barındırır. 
    * Yeni sınav sistemine, PISA ve TIMSS sınavlarına en uygun soru tipleriyle hazırlık sağlar. Tüm sorular 2019 müfredatını kesinlikle aşmayacak şekilde yeni sınava uygun zorluk düzeyindedir. 
    *Gerçek sınav provası için tasarlanmış ve 8. sınıfın tüm konularını içeren optik formlu denemelerdir. 
Yazar
Tonguç Yayınları
Sayfa sayısı
216