MeToo Publishing 5. Sınıf Keep Up Final Check
MeToo Publishing 5. Sınıf Keep Up Final Check

MeToo Publishing 5. Sınıf Keep Up Final Check

Fiyat : ₺15,00
KDV Dahil : ₺15,00
Barkod : 9786052103142
MeToo Publishing 5. Sınıf Keep Up Final Check
En güncel MEB ortaöğretim programına birebir uyumlu ana kitaplarımız ve çalışma kitaplarımız doğrultusunda hazırlanmış olan “Keep Up Final Check” serimiz, tamamen yeni olup ana ve çalışma kitaplarıyla öğrenilen konuların toparlanması ve değerlendirilmesi amacıyla hazırlanmıştır

Adından da anlaşılacağı üzere, “Keep Up Final Check” serimiz öğrenilen konuların son bir kontrolü amaçlanmıştır. İster sınıf içi değerlendirme, ister ders dışı ödev veya pekiştirme amaçlı olsun, "Keep Up Final Check" kitaplarımız, öğrencilerin hedeflerinden şaşmadan kontrollü ve etkili bir şekilde konuları tekrar etmelerine ve böylece konuları daha iyi anlamalarına imkan sağlamaktadır.

 

Serimiz "Final Check Exercises" ve "Check Yourself Tests" adı altında iki bölümden oluşmaktadır. Öğrencilerin her ünitedeki kelime - kelime kalıpları, dilbilgisi ve okuduğunu anlama hakimiyetlerini ölçen "Final Check Exercises" bölümünde çok çeşitli mekaniksel alıştırmalar yer almaktadır. "Check Yourself Tests" ise aynı becerileri toplamda 240 adet çoktan seçmeli soru ile Merkezi Ortak Sınavlara uygun olarak ölçmeyi amaçlamaktadır.

 

Keyifli, eğitici, işlevsel ve sade bir tasarıma sahip olan “Keep Up Final Check” kitaplarımız siz değerli öğretmen ve öğrencilerimize İngilizce eğitimi süreçlerinde katkı sağlamasını umuyor, “Keep Up” serisini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yazar
Nihat Özgür Orhon
Sayfa sayısı
87
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
content_copy