1 2 3 ... 69 >
1 2 3 ... 69 >

Ortaokul 5 ve 8. Sınıflar

Ortaokul 5, 6, 7, 8. sınıflar için yer alan kaynak kitaplar derslere yardımcı kaynaklardır. Öğrencilerin konuları çok daha iyi bir şekilde kavramalarına yardımcı olur. Yardımcı kaynaklar öğrencileri en iyi şekilde sınavlara hazırlar ve yüksek notlar elde edilmesini sağlar. 6.sınıf sosyal bilgiler ders kitabı gibi ders kitapları yer almaktadır. Öğrenciler bu sayede kaynak kitaplarını elde edebilir ve çalışmalarını gerçekleştirebilmektedir.  Güncel MEB müfredatına göre hazırlanan kitaplar böylece öğrencilerin derslerinde daha başarılı olmalarını sağlarlar.

6. sınıf test kitapları gibi her sınıf için test kitapları bulunmaktadır. Soru bankaları ile öğrenciler konuları en iyi şekilde kavrayabilmektedirler. Bilgileri ölçen sorulara sahip olan test kitapları öğrencilere büyük kazanımlar sağlar.

8. Sınıf Kitapları

8.sınıf okuma kitapları ile öğrenciler kendi yaşlarına uygun olan kitaplara erişebilmektedirler. Okuma kitapları öğrencilerin gelişimini en iyi şekilde sağlamalarına yardımcı olur. Eğlenceli okuma kitapları ile birlikte öğrenciler keyifli bir şekilde kendilerini geliştirebilirler. Okuma hızları artar ve kelime dağarcıkları gelişir.

8.sınıf 1. dönem test kitabı gibi dönemler için hazırlanmış olan kitaplar yer almaktadır. Öğrencilerin dönem konularını en iyi şekilde öğrenebilmelerini ve derslere önceden hazırlık yapabilmelerini sağlar. Öğrencileri sınavlara en iyi şekilde hazırlayarak yüksek notlar elde edilmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin aynı zamanda lise sınavları için de yüksek donanımlara sahip olmalarını sağlar. Test kitapları yeni nesil sorular içermektedir. MEB tarzına uygun olan sorularla öğrenciler çok çeşitli soru tiplerini görebilmektedirler.

7. Sınıf Kitapları

7. sınıf test kitapları ile öğrencileri kolaylıkla derslerine hazırlıklar yapabilmektedirler. Yer alan soru çeşitleri müfredata uygun olarak uzman eğitmenler tarafından hazırlanmaktadır. Soru çeşitleri ile birlikte öğrencilerin soru çözme yetenekleri gelişmektedir. Soru çözme konusunda sıkıntılar yaşayan öğrencilerin gelişimine katkıda bulunur. MEB tarzı sorularla birlikte öğrenciler lise sınavlarına da hazırlık yapmış olurlar.

Okul başarılarını arttırmaya yardımcı, lise sınavlarına hazırlayıcı sorular ile öğrencilerin yüksek notlar elde etmeleri sağlanmaktadır. 7.sınıf İngilizce ders kitabı gibi öğrencilerin ders kitapları da bulunur. 7. sınıf din kültürü kitabı gibi her türlü ders kitabı bulunmaktadır. Ortaokul öğrencileri liseye yardımcı kitaplar ile çok daha iyi bir şekilde hazırlanabilmektedirler.

6. Sınıf Kitapları

6. sınıf din kültürü kitabı gibi ders kitapları da bulunmaktadır. Öğrenciler eksik ders kitaplarını temin edebilirler. Yer alan yardımcı kaynaklar öğrencileri sınavlara en iyi şekilde hazırlanmalarına yardımcı olmaktadır. Öğrenciler okul başarılarını yükseltebilmekte ve kaynaklar ile konuları kolaylıkla kavrayabilmektedir.

6.sınıf okuma kitapları ile öğrenciler kendi seviyelerine uygun olan kitapları okuyabilmektedirler. Okuma kitapları sayesinde öğrenciler keyif dolu dakikalar geçirerek gelişim sağlarlar. Öğrencilerin ufkunu genişleten ve kelime dağarcıklarını yükselten kitaplardır. Tamamen seviyelerine uygun olacak şekilde hazırlanan kitaplar ile okumalar çok daha zevkli bir hale gelmektedir.

5. Sınıf Kitapları 

5.sınıf Türkçe kitabı gibi kitap çeşitleri yer alır. Öğrenciler kaynak kitaplarını elde edebilir ve çalışmalarını sürdürebilir. Orta öğretime yeni geçmiş olan öğrencilerin okul başarılarını elde etmelerini sağlar.

Öğrenciler ders kitaplarını temin edebilir ve çalışmalarını gerçekleştirebilir. 5. Sınıf Konu anlatımlı kitaplar her seviyeden öğrenciye uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Açıklayıcı ve anlaşılır anlatımlarla birlikte öğrencilerin okul başarıları katlanarak artmaktadır.

Yer alan yardımcı kaynaklarla birlikte konular çok daha kolay bir şekilde kavranabilmektedir. Kalıcı öğrenim sağlayan yardımcı kaynaklar, test kitapları orta öğretimde önemlidir. Öğrencileri lise sınavlarına hazırlayan yeni nesil sorular bulunmaktadır. Uzman eğitmenler tarafından hazırlanan bu sorular çeşitli zorluk derecelerine sahiptirler. Öğrenciler adım adım sınavlara hazırlanır ve yüksek puanlar elde edebilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
content_copy