1 2 3 ... 18 >
1 2 3 ... 18 >

Fasiküller

Fasiküller derslerin her bir konusu için hazırlanırlar. Her dersin belirli konuları için çalışma fasikülleri hazırlanır. Bu fasiküller ile birlikte öğrenciler konuları derinlemesine anlayabilmektedirler. Çözümlü fasiküller, özetli fasiküller bulunmaktadır. Öğrenciler kendi ihtiyaçlarına göre yer alan fasiküller arasından tercihlerini gerçekleştirebilirler.

Matematik Fasikülleri

Parabol fasikül gibi çeşitli matematik konuları için hazırlanmış fasiküllerdir. Öğrenciler matematik fasikülleri ile matematik konularını çok daha iyi bir şekilde kavrayabilmektedirler. Fasiküller yeni nesil sorulardan, denemelerden oluşmaktadır.

Türkçe- Edebiyat Fasikülleri

Sözel alanlarda kendilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için hazırlanmış olan Türkçe-Edebiyat fasikülleri öğrencileri üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlar. Yer alan sorular ÖSYM tarzına uygun olarak uzman eğitmenler tarafından hazırlanmışlardır. Konulara ait tüm sorular fasiküller yardımı ile kolaylıkla çözülebilir.

Geometri Fasikülleri

Analitik geometri fasikül gibi geometri konularından oluşan fasiküllerdir. Öğrencilerin eksiklerini kapatır ve farklı sorulara sahip olan sorularıyla her seviyeden öğrenciyi sınar. Bilgileri ölçen soru tipleri ile birlikte öğrenciler konuları çok daha iyi bir şekilde kavrarlar. Öğrencilerin sınavlardaki netlerini arttırır.

Biyoloji Fasikülleri

Öğrencilerin biyoloji konularını çok daha iyi anlayabilmeleri için hazırlanan ayt biyoloji fasikülleri içerdikleri sorular ile ÖSYM soru tarzına uygun olarak hazırlanır. Öğrencileri üniversite sınavlarına hazırlar ve soru çeşitliliği ile öğrencilerin bilgilerini ölçer.

Fizik Fasikülleri

Fizik ders konuları fasiküller ile birlikte çok daha kolay bir şekilde anlaşılabilmektedir. Konu anlatımlı fasiküller, denemeler ve yeni nesil sorular bulunmaktadır. Öğrenciler tüm fizik konuları için oluşturulmuş fasiküllerle yüksek başarılar elde edebilirler. Çap fizik fasikülleri gibi fizik konularına ait fasiküller yer alır.

Kimya Fasikülleri

Kimya dersleri için hazırlanan kimya ve organik kimya fasikül çeşitli soru tiplerine sahiptir. Öğrenciler gördükleri soru tipleri ile üniversite sınavlarına çok daha iyi bir şekilde hazırlanabilmektedir. Örnek soru ve çözümleri ile öğrencilere soru çözüm mantıkları öğretilmektedir. Öğrencilerin işine yarayacak soru tipleri onlar için sınav provası olacaktır.

Tarih Fasikülleri

Sözel alanlarda gelişim göstermek isteyen öğrenciler tarih fasikülleri tercih edebilir. Çok çeşitli soru tipleri öğrencilerin bilgilerini ölçmeye yönelik olarak uzman eğitmenler tarafından hazırlanmaktadır. Öğrenciler yer alan sorularla birlikte tarih konuları çok daha iyi bir şekilde kavrayabilmektedirler. Üniversite sınavlarına en iyi şekilde hazırlanılması için her konuda fasiküller hazırlanmıştır.

Coğrafya Fasikülleri

Fasikül kitaplar öğrencilerin konuları detaylı bir şekilde öğrenebilmeleri, o konulara özgü olan, çeşitli zorluk derecelerine sahip olan soruları görebilmeleri açılarından oldukça yararlı kitaplardır. Öğrenciler coğrafya konuları için bol soru çözümleri gerçekleştirerek netlerini yükseltebilirler. Öğrencilerin üniversite sınavlarına hazırlanmaları için yardımcı kaynaklardır.

Felsefe Grubu Fasikülleri

Okul başarılarına yardımcı olarak geliştirilen fasiküller aynı zamanda üniversite sınavlarına da yardımcıdır. Felsefe grubu fasikülleri öğrencilerin konuları kalıcı bir şekilde öğrenebilmelerine yardımcı olur. ÖSYM tarzına uygun olan yeni nesil soruları ile birlikte öğrenciler sınavlara ön hazırlık yapabilmektedirler. Her bir konu için özel hazırlanan fasiküller konuların kalıcılığını arttırır ve her bir konuda pratik yapılmasına olanak tanır.

Türkçe- Edebiyat Fasikülleri

Sözel alanlarda her bir konu için özenle hazırlanan fasiküller öğrencileri üniversite sınavlarına hazırlamaktadır. Her bir konu üzerinde pratik yapılmasına olanak veren Türkçe-Edebiyat fasikülleri aynı zamanda okul için de yararlıdır. Müfredata uygun olarak hazırlanan fasiküllerde ÖSYM tarzı soru tipleri yer alır. Soru çözümleri ile öğrenciler konuları rahatlıkla kavrayabilirler.

Matematik Fasikülleri

Fonksiyon fasikülleri gibi değişen matematik konularında fasiküller hazırlanmaktadır. Öğrenciler bu fasiküller ile birlikte istedikleri konularda detaylı soru çözümleri yapabilmektedir. Konulara teker teker yoğunlaşarak kalıcı bir şekilde öğrenim gerçekleştirebilmektedirler. Öğrenciler konular üzerindeki seviyelerini rahatlıkla belirleyebilir ve ona göre çalışmalar gerçekleştirebilir.

Fizik Fasikülleri

Her türlü fizik konuları için hazırlanmış olan fizik fasikülleri konular üzerinde bol soru çözümleri gerçekleştirebilmek için hazırlanmıştır. Öğrenciler her bir konu için bol soru çözebilme imkanı yakalamaktadır. Bu sayede konularla ilgili her türlü soru çeşitleri görülür ve sınavlarda aynı tip sorularla karşılaşınca rahatlıkla yapılabilir.

Coğrafya Fasikülleri

Coğrafya konuları fasiküller ile birlikte iyi bir şekilde kavranabilmekte. Coğrafya fasikülleri içerisinde yer alan sorular öğrencilerin bilgilerini ölçemeye dayalı sorular oldukları için konuların kalıcı bir şekilde öğrenilmesine yardımcı olur. Konular üzerinde bol soru çözümleri öğrencilerin soru çözme yeteneklerini geliştirmektedir. Öğrenciler fasiküllerle birlikte üniversite sınavlarına rahatlıkla hazırlık yapabilmektedirler. Fasiküllerle birlikte sınavlara daha donanımlı bir şekilde çalışmalar gerçekleştirilebilir.

Kimya Fasikülleri

Problemler fasikül konuları için hazırlanmaktadır. Öğrenciler kimya fasikülleri ile her bir konu için her türlü soru tiplerini görebilmektedir. Bol soru çözümü ve farklı soru çeşitleri öğrencilerin üniversite sınavlarına çok daha iyi bir şekilde hazırlanabilmeleri için oldukça faydalıdır. Fasiküllerle birlikte öğrenciler her bir konu için bol soru çözüm fırsatı yakalayabilirler. Denemeler, konu anlatımlı kimya fasikülleri ile öğrenciler bol başarılara sahip olabilmektedirler.

Geometri Fasikül

Geometri fasiküller her bir geometri konusu için hazırlanmıştır. Öğrencilerin geometri konularını çok daha kalıcı bir şekilde öğrenebilmeleri için hazırlanan bu fasiküller ÖSYM tarzlarına uygun olacak şekillerde sorular içermektedir. Yeni nesil sorular uzman eğitmenler tarafından hazırlanmıştır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
content_copy