Ekonomi Kitapları
₺573,75
₺675,00
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
Diğer Kitaplar
₺731,00
₺860,00
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 ... 30 >

Akademik Kitaplar

Lisans ve ön lisans öğrencileri için kendi bölümlerine ait akademik kitap önerileri araştırmaktadırlar. Akademik kitaplar öğrencilerin bölümlerini zorlanmadan bitirebilmelerine yardımcı olur. Farklı bölümler için farklı konularda hazırlanan önemli kitaplarla birlikte öğrenciler eğitimlerine devam etmektedir.

Diğer Kitaplar

Lisans öğrencileri akademik kitaplarla birlikte eğitimlerine devam etmektedirler. Sözel ve sayısal bölümler için alanlarında eğitimlerini tamamlamış kişiler tarafından kitaplar hazırlanmaktadır. Öğrenciler bu kitaplarla birlikte eğitimlerine devam edebilmekte ve bölümlerini çok daha donanımlı bir şekilde bitirebilmektedirler.

Diğer Mühendislik Kitapları

En iyi akademik kitaplar mühendislik öğrencileri tarafından merak edilmektedir. Mühendislik öğrencileri için alanlarında uzman olan kişiler tarafından akademik kitaplar hazırlanmaktadır. Mühendislik öğrencileri bu yardımcı kaynaklarla birlikte derslerine ön hazırlık yapabilmekte ve lisans programlarını çok daha kolay bir şekilde tamamlayabiliyorlar.

Ekonomi Kitapları

Öğrencilerin ekonomi bilgilerini pekiştirmelerini sağlayan kitaplar alanlarında uzman kişiler tarafından hazırlanmıştır. Öğrenciler ekonomi kitapları içerisinde ekonomik düşünceler tarihine dair, ekonominin en önemli teorilerine dair önemli bilgiler edinebilmektedir. Makro ve mikro ekonomiye dair geniş bilgilerin edinileceği kitaplardır. Bu kitaplara akademik kitap kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Psikoloji- Felsefe- Rehberlik Kitapları

Psikoloji, felsefe ve rehberlik okuyan öğrenciler için yardımcı kitaplar bulunmaktadır. Psikolojiye giriş, insan davranışının temelleri konusunda yer alan kitaplarla öğrenciler gelişimlerini sağlayabilir. Felsefeye giriş ve gelişim aşamalarına dair önemli bilgilerin yer aldığı psikoloji, felsefe ve rehberlik kitapları bulunmaktadır. Öğrenciler bu kitaplar sayesinde psikoloji, felsefe ve rehberlik alanlarında daha yetkin bir hale gelebilirler.

Biyoloji Kitapları

En kapsamlı kaynaklar kullanılarak alanlarında uzman kişiler tarafından hazırlanan biyoloji kitapları öğrencilerin bu alanda kendilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Biyoloji derslerinin verilmekte olduğu farklı fakülte ve bölümlerde gerekli olan ihtiyaçlar göz önüne alınarak hazırlanmış genel biyoloji kitapları yer alır.

Kimya Kitapları

Organik kimya, gıda kimyası gibi konularda güncel bilgilerin yer aldığı ve alanlarında uzman olan kişiler tarafından hazırlanan kitaplar bulunmaktadır. Öğrenciler yer alan kitaplarla kendi programlarını çok daha donanımlı bir şekilde bitirebilir, derslere hazırlık yapabilir. Dünyada kabul gören ve yaygın olarak kullanılan bilimsel kimya kitapları yer almaktadır.

Fizik Kitapları

Akademik kitap siteleri üzerinden öğrenciler kitap önerilerine ulaşabilmektedirler. Alanlarında uzman olan kişiler tarafından hazırlanmakta olan bilimsel fizik kitapları öğrencilerin lisans programlarını bitirmelerine yardımcı olur. Sınavlar öncesinde donanımlı bir hazırlık yapmalarına olanak tanır. Uzun yıllar boyu fakülte ve bölümlerde önerilmekte olan, kullanılan kitaplar yer almaktadır.

Matematik Kitapları

Matematik dersleri görmekte olan lisans ve ön lisans programlarında öğrencilerin derslere çok daha iyi bir şekilde hazırlık yapmalarına olanak tanıyan akademik kitaplar yer alır. Öğrenciler ders sınavlarına çok daha iyi bir şekilde hazırlanarak yüksek notlar elde edebilmektedir. Alanlarında uzman olan kişiler tarafından hazırlanan matematik kitapları pek çok fakülte ve bölümlerde ders kitapları olarak tercih edilmektedir.

Kimya Mühendisliği Kitapları

Kimya mühendisliği okuyan öğrenciler hazırlanmış olan kitaplar öğrencilerin derslerine en iyi şekilde hazırlanmaları için yardımcı olur. Pek çok meslek yüksek okullarında, yüksek okullarda kullanılmakta olan kimya mühendisliği kitapları yer alır.

İnşaat Mühendisliği Kitapları

İnşaat mühendisliği okuyan öğrenciler tarafından kullanılmakta olan kitaplar yer almaktadır. Pek çok fakülte ve bölümlerde ders kitabı olarak kullanılmakta olan kitaplar bulunmaktadır. Öğrenciler bu kitaplarla birlikte sınavlarına çok daha rahat bir şekilde hazırlanabilmekte. Öğrencilerin donanımlı bir şekilde lisans programlarını bitirebilecekleri inşaat mühendisliği kitapları bulunmaktadır.

Elektrik- Elektronik Mühendisliği Kitapları

Akademik kitap tavsiyeleri öğrenciler tarafından merak edilmektedir. Öğrencilerin bölümlerini çok daha kolay bitirmelerine ve dersleri anlamalarında yardımcı olacak yardımcı kaynak elektrik-elektronik kitapları mühendisliği kitapları bulunmaktadır. Elektrik- elektronik bölümleri öğrencilerinin sınavlarına çok daha kolay bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı olan ders kitabı niteliğindeki kitaplardır.

Matematik Kitapları

Matematik bölümü öğrencilerinin, derslerinde matematik olan bölüm ve fakülte öğrencilerinin sınavlardan yüksek notlar elde etmelerini sağlayan kitaplardır. Alanlarında uzman olan hocalar tarafından hazırlanmakta olan matematik kitapları öğrencilerin çok daha donanımlı olmalarını sağlamaktadır.

Kimya Kitapları

Kimya bilimine giriş kitapları, organik kimya gibi pek çok seviye ve alanlarda kimya kitapları bulunmaktadır. Kimya dersleri görmekte olan üniversite öğrencileri için hazırlanan bu kitaplar öğrencileri sınavlara en iyi şekilde hazırlamaktadır. Derslerde ders kitabı olarak kullanılan kitaplar öğrencilerin derslere çok daha iyi bir şekilde hazırlanmalarına yardımcı olur. Öğrenciler bu kitaplarla birlikte yüksek notlar elde edebilmektedirler.

Diğer Mühendislik Kitapları

Mühendislik öğrencileri için hazırlanmakta olan kitaplar bulunmaktadır. Mühendislik öğrencileri yer alan kitaplarla birlikte sınavlarında yüksek notlar elde edebilmekte, derslerine çok daha donanımlı bir şekilde hazırlanabilmektedirler. Öğrencilerin lisans programlarını çok daha kolay bir şekilde bitirmelerine yardımcı olan diğer mühendislik kitapları alanlarında uzman olan hocalar tarafından hazırlanmaktadır. Ders kitapları niteliğinde kullanılan kitaplarla birlikte öğrencilerine derslerine hazırlık yapabilirler.

İnşaat Mühendisliği Kitapları

İnşaat alanlarında bölüm okumakta olan öğrenciler için hazırlanan kitaplardır. Öğrenciler sınavlarına inşaat mühendisliği kitapları ile birlikte çok daha kolay bir şekilde hazırlanabilmektedirler. İnşaat bölümlerinde ders kitapları olarak kullanılmakta olan kitaplar öğrencilerin çok daha donanımlı olmalarına yardımcı olur. Ders öncesinde rahatlıkla hazırlık yapılabilir ve sınavlardan yüksek notlar kazanılabilir ve üstün başarılar elde edilebilir.

 Ekonomi Kitapları

Ekonomiye giriş, ekonomi teorileri, özellikleri ile ilgili çok çeşitli bilgilerin yer aldığı kitaplardır. Ekonomi kitapları ile birlikte ekonomi dersleri görmekte olan öğrenciler derslerine çok daha kolay bir şekilde hazırlık yapabilmektedir. Akademik kitaplar nerede satılır sorusunun cevabı öğrenciler tarafından merak edilmektedir. Öğrenciler online olarak kitap sipariş edebilirler.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
content_copy