YDS KİTAPLARI
₺24,38
₺37,50
YDS KİTAPLARI
₺80,50
₺115,00
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 3 4 >

YDS Kitapları

YDS kitap önerisi sınavlarda yüksek netler elde edebilmek isteyen öğrenciler için oldukça önemlidir. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı olarak geçen bu sınavda yüksek netler elde edebilmek için kaliteli sorulara sahip kitaplar tercih etmek önemlidir. KPSS lise adaylarının, KPSS lisans adaylarının, üniversitelerin 3 ve 4.sınıf öğrencilerinin girdiği bu sınavda yüksek puanlar elde edebilmek için bol soru çözümü ve eksiksiz bir konu anlatımı çalışması önem kazanır.

YDS hazırlık kitabı alanlarında uzman olan eğitmenler tarafından hazırlanmıştır. Öğrenciler bu kitaplar ile birlikte sınava çok daha rahat bir şekilde hazırlanabilmektedirler. Soru bankaları ve hazırlık kitapları kişilerin istedikleri puanları elde etmelerine yardımcı olacaktır. Yükseköğretimde kişileri arzu ettikleri başarılara ulaştıracak ve kolay öğrenim sağlayacaktır.

YDS- YÖKDİL Kitapları

YDS sınavlarına tıpta ve diş hekimliğinde uzmanlık yapmak isteyen kişiler girebilmekte. Doçent adayları, doktora adayları, araştırma görevlisi olmak isteyen kişiler bu sınavlar ile arzu ettikleri uzmanlığa erişebilmektedirler. YDS kitap önerisi sınavda yüksek puanlar elde etmek isteyen kişiler için büyük öneme sahiptir.

Her seviyeden öğrencinin rahatlıkla anlayabileceği düzeylerde, açıklayıcı ve detaylı anlatımları ile konu anlatımlı kitaplar hazırlanmaktadır. Bu kitaplar ile kişiler eksiksiz bir şekilde konu çalışmalarını gerçekleştirebilir ve kolaylıkla soruları çözebilir. Anlaşılır içerikler öğrencilerin konuları çok daha kolay bir şekilde kavrayabilmelerini sağlamaktadır. En iyi YDS kitabı ile kişiler arzu ettikleri başarıları elde edebileceklerdir.

YDS- YÖKDİL Çıkmış Sorular Kitapları

YDS çıkmış sorular kitabı ile öğrenciler geçen dönemlere ait çıkmış sorulara erişebilmektedirler. Çıkmış sorular sınavda yer alan soru tarzlarını anlamak ve çeşitli soru tiplerini görebilmek adına büyük önem kazanmaktadır. Çıkmış soruları çözmek gerçekçi bir sınav deneyimi yaşatır ve başarılar sağlar. Sınavda karşılaşılması yüksek olan soru tiplerini öğrenciler görebilirler.

YDS test kitabı ile öğrenciler çok çeşitli soru tiplerini görebilmektedirler. Yüksek netler elde edebilmek için öğrencilerin bol soru çözmeleri gereklidir. Çeşitli soru tiplerini görmek sınavlarda çok daha fazla kolaylık sağlar. Sınavlarda da daha önce çözülmüş soru tiplerini görmek yüksek netler elde edilmesine olanak tanır.

YDS- YÖKDİL Konu Anlatımlı Kitaplar

Adayların sorumlu oldukları konuları çalışabilmelerine olanak sağlayan konu anlatımlı kitaplar detaylı açıklamalarıyla ile konuların eksiksiz bir şekilde öğrenilmesini sağlar. YDS konu anlatımlı kitap ile öğrenciler konuları pekiştirebilmekte ve örnek soru çeşitleri ile soruların çözüm mantıklarını rahatlıkla anlayabilmektedir.

Konu anlatımların iyi bir şekilde pekiştirilmesi netlerin yükseltilmesi açısından önemlidir. Kişiler açıklayıcı ve detaylı anlatımlarla birlikte konuları kolaylıkla kavrar. Her seviyeden öğrencinin anlayabilmesi için açıklamalı anlatımlar mevcuttur.

YDS- YÖKDİL Deneme Kitapları

YDS kelime kitabı denemelerde ve sınavlarda yüksek netler elde edilmesine olanak verir. Kelimelerin ezberi soruların kolaylıkla çözülebilmesi çok önemlidir. Ne kadar çok kelime çeşidi bilinirse net yapma olasılığı o derece artmaktadır.

YDS çalışma kitabı ile öğrenciler rahatlıkla derslerine çalışabilir ve sınavlarda yüksek puanlar elde edebilir. Çalışma kitapları öğrencilerin sınavlar için antrenman yapmalarını sağlar.

YDS- YÖKDİL Soru Bankası

YDS gramer kitapları dilin iyi bir şekilde öğrenilmesi açısından önem taşır. YDS-YÖKDİL Soru bankaları ile gramer kitaplarını desteklemek başarı sağlayacaktır. İyi bir gramer kitabı ve iyi bir soru bankası ile öğrenciler rahatlıkla başarı sağlayacaklardır.

YÖKDİL Kitapları

YDS İngilizce kitap sadece YDS için değil YÖKDİL için de gerekli olan çalışmaların gerçekleştirilmesine olanak tanır. Dil üzerine öğrencilerin iyi bir şekilde çalışma gerçekleştirmelerini sağlar. ÖSYM soru tarzına uygun olarak hazırlanan sorular ve konu anlatımlar ile birlikte öğrenciler konuları en iyi şekilde pekiştirebilirler.