ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

AÖF Kitapları- Açık Lise Kitapları

Üniversite ve lise eğitimlerini açık bir şekilde tamamlamak isteyen öğrenciler için hazırlanan kitaplar bulunmaktadır. Öğrenciler açık öğretim sistemleri ile pek çok bölümü uzaktan eğitimle tamamlayabilmektedirler. Öğrenciler uzaktan eğitimle öğrenimlerini tamamladıklarından dolayı verilen kitapların yanında yardımcı kaynak arayışlarına girebilmektedir. Yer alan AÖF kitap satış noktalarından öğrenciler aradıkları kitaplara rahatlıkla erişebilirler.

AÖF kitap satış iletişim adresleri üzerinden öğrenciler iletişime geçerek diledikleri kitapları sipariş edebilirler. Her açık öğretim lisans programı için gerekli olan kitaplar mevcuttur. Derslerine yardımcı kaynaklar arayan öğrenciler tarafından bu kitaplar tercih edilebilir. Derslerde üstün başarılar elde edilmesine olanak tanır.

AÖF Tek Kitaplar

AÖF yardımcı kitaplar ile öğrenciler çok daha rahat bir şekilde sınavlara hazırlanabilmektedirler. Ön lisans, lisans ve lise dersleri için ait gerekli yardımcı kaynak kitaplar bulunur. Öğrenciler kendi ihtiyaçlarına yönelik olarak bu kitapları tercih edebilirler. Soru bankaları ve konu anlatımlı kitaplar yer almaktadır.

Liseler için açık lise ders kitapları bulunmaktadır. Lise ders konuları için konu anlatımlı kitaplar ve soru bankaları bulunur. Konu anlatımlı kitaplarla öğrenciler konuları zorlanmadan kolaylıkla kavrayabilmektedirler. Örnek sorular yardımı ile de öğrenciler soru çözüm mantıklarını anlayabilmekte ve üniversite sınavlarına hazırlık yapabilirler. ÖSYM tarzına uygun olan soru çeşitliliğine sahip soru bankaları mevcuttur. Açık lise test kitapları ile donanımlı bir şekilde sınavlara hazırlık yapılabilir.

Açık Lise Kitapları

Açık lise okuyan öğrenciler açık lise kitapları nereden alınır sorusunu merak etmektedirler. Açık lise kitapları öğrencileri donanımlı bir şekilde hem okul sınavlarına hem de üniversite sınavlarına hazırlayabilmektedir. Öğrencilerin konuları en iyi şekilde anlayabilmelerine yardımcı olan konu anlatımlı kitaplar ve öğrencilerin pratik yapmalarına olanak tanıyan soru bankaları ile yüksek başarılar elde edilmektedir. AÖF çıkmış sorular kitapları daha önce sınavlarda çıkan sorulardan oluşur.

AÖF kitap siparişi online olarak gerçekleştirilebilmektedir. Öğrenciler online bir şekilde kitapları sipariş edebilir ve çalışmalarını gerçekleştirebilir. Her türlü lise dersleri için gerekli olan yardımcı kaynaklar uzman eğitmenler tarafından öğrenciler için hazırlanmaktadır. Öğrenciler bu yardımcı kitaplar sayesinde yüksek puanlar elde edebilir ve başarılarını arttırabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
content_copy