Pelikan Yayınları TYT Selahattin Hocayla Coğrafya Soru Avı 101 Çözümlü Soru

Pelikan Yayınları TYT Selahattin Hocayla Coğrafya Soru Avı 101 Çözümlü Soru

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺19,90
İndirimli : ₺15,92
KDV Dahil : ₺15,92
Barkod : 9786057868893
Pelikan Yayınları TYT Selahattin Hocayla Coğrafya Soru Avı 101 Çözümlü Soru
Sevgili Gençler,
 
Üniversite sınavına hazırlanırken farklı çalışma yöntemleri kullanıyoruz, konu anlatımından çalışıyoruz. Konu bitiminde bol miktarda soru çözüyoruz. Haritalardan, tablolardan faydalanıyoruz. Farklı çalışma yöntemlerini kullanmak güzel ve öğreticidir. Sürekli aynı çalışma yöntemi verimli olmayabilir.
 
Elinizdeki kaynak güzel düşünülmüş farklı bir çalışma oldu. Bu kaynakta tyt sınavında coğrafya branşından soru getirme olasılığı yüksek olan yerleri 101 soru ile taradık. Bu kaynağı çözerek iyi bir tekrar yapmış olacaksınız.
 
Baştan itibaren konu sırasına göre konunun önemi ve ağırlığı ile orantılı sorular hazırladık. Yani elinizdeki bu kaynak ile en baştan itibaren sırasıyla konuları tekrar etmiş olacaksınız. Mesela bazı konulardan üç, bazı konulardan beş soru hazırladık. Ama nüfus konusu gibi kesin soru getiren konulardan daha çok soru hazırladık.
 
Her sorunun çözümünü yaptık, böylece baştan itibaren önemli olan ve soru getirme olasılığı yüksek olan başlıkların açıklamasını da okumuş olacaksınız.
 
Elinizdeki bu kaynak aynı zamanda tyt formatında olduğu için Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) sınavında da çok işinize yarayacak.
 
Unutmayın, her şeyin bir bedeli vardır. Başarının bedeli de çok çalışmaktır.
 
Herkese iyi çalışmalar diliyorum
 
Selahattin GÜLER
 
Coğrafya Öğretmeni
Yazar
Selahattin Güler
Sayfa sayısı
208
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR