Akıl Fikir Mektebi Problemler Soru Bankası Föy

Akıl Fikir Mektebi Problemler Soru Bankası Föy

Fiyat : ₺58,00
KDV Dahil : ₺58,00
Barkod : 9786058031364
Akıl Fikir Mektebi Problemler Soru Bankası Föy
Sevgili Arkadaşlar,

TYT'nin en önemli konusu şüphesiz ki problemler. Doğru taktikleri bilmezsen çok vakit alıyor problem sorularının çözümleri. Üstelik artık TYT'nin tamamı problem gibi oldu. Üslü - köklü sayılar da problem gibi Rasyonel sayılar da problem gibi.

Yeni Nesil dediğimiz sorular tüm konuların problemleştilmesi oldu aslında. TYT de sağlam bir temel için bizim size tavsiyemiz öncelikle problemleri halledip ardından diğer konulara başlaman. TYT demek Problem demek kısacası.

KOZ Serisi PROBLEMLER kitabımız da işte bu yaraya merhem olmaya geldi. TYT'de çıkabilecek her problem tipini Adım Adım "Önce Benden Dinle " testleri ile öğreniyorsun ve "Şimdi Sen Çöz" testleri ile pekiştiriyorsun.

Kitabımızın içinde toplam 11 başlık altında toplam 932 soru mevcut.Günde ortalama 5 adım atarak ilerlersen 3 haftada TYT'de 12 Net cepte. Bu sınav hayatının son sınavı değil ama en önemli sınavlarından biri. kozseri.com daki video dersler ile desteklediğimiz bu kitapla ÖSYM'nin yapmış olduğu TYT-ALES-KPSS-DGS-MSÜ sınavlarında problemler senin için problem olmayacak.
Yazar
Akıl Fikir Mektebi
Sayfa sayısı
176
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
content_copy