TYT Tek Kitaplar Konu
₺75,65
₺89,00
%15 İndirim
%15İndirim
Ücretsiz Kargo
1 2 >

Bilgi Sarmal Yayınları

Bilgi sarmal yayınları, geliştirmiş olduğu farklı yöntemler sayesinde eğitim konusuna farklı bir bakış açısı kazandırarak başarıyı amaçlayan en önemli yayınevlerinden biri haline gelmiştir. Bilgi sarmal yayınları öğrencilerin gerçek bilgi seviyelerini ölçerek eksiklerini görmelerini ve bu eksikleri gidererek sınavlarda her zaman başarılı olmayı amaçlamaktadır. Video çözümlü eğitimler sayesinde öğrencilere daha iyi bir hizmet sunuyor. Video soru çözümleri sayesinde internet üzerinden nerede olursanız olun eğitime bir tık uzak mesafede oluyorsunuz. Ayrıca bilgi sarmal yayınları tarafından geliştirilen Bilgi Sarmal Video uygulamasını da kullanabilirsiniz.

Bilgi Sarmal Yayınları Nasıl

Bilgi sarmal yayınları tarafından hazırlanan kitaplar genellikle bilgi seviyesi odaklı olarak hazırlandığı için bireylere göre değişiklik gösterebilir. Özellikle bilgi sarmal TYT matematik soru bankası, kitaba yeni başlayanlar için uygun olmayan bir kitaptır. Bunun nedeni ise orta ve orta üstü öğrenciler tarafın çözülebilecek sorular bulunmaktadır. Geliştirilmiş eğitim sistemi ve sonuç odaklı sorular bulunan farklı kitaplar bulunsa da bilgi konusunda oldukça faydalı kitaplara sahiptir.

Bilgi sarmal yayınları tarafından hazırlanan soru bankaları ÖSYM tarafından hazırlana sorularla eş zorluk seviyesinde olduğu için öğrenciler için hem avantaj hem de dezavantaj durumuna düşürebiliyor. Bunun nedeni ise orta seviye bilgiye sahip olmayan bireyler bu soru bankaları karşısında zorluk çekerek dezavantaj durumuna düşebilir. Ancak orta ve üstü bilgiye sahip olan bireyler hem eksiklerini görebilirken hem de ÖSYM zorluk derecesinde soruları çözdüğü için sınav sırasında zaman kontrolünü en iyi şekilde değerlendirebilir.

Bilgi Sarmal Yayınları Zorluk Derecesi

Bilgi sarmal yayınları tarafından her kitap genellikle orta ve orta üstü bilgi seviyesine göre hazırlanan kitaplardan oluşmaktadır. Kitapların geneline yayılmış olan bir sistem bulunmaktadır. BU sistem ise orta seviyeden başlayarak ileri derecede zorluk seviyesine göre konular ve sorular devam etmektedir. 

Bilgi sarmal yayınları, her sınav için hazırladığı kitaplarında orta ve üstü seviyeye göre hazırlandığı için bireylerin bilgi seviyelerine göre değişkenlik gösterse de genel olarak bilgi sarmal yayınları tarafından hazırlanan kitapların diğer kitaplara göre zorluk derecesinin biraz daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Ancak bu zorluk seviyesi dezavantaj olarak değerlendirmek yerine ÖSYM tarafından hazırlanan soruların da zorlu olması nedeniyle büyük avantaj sağlamanıza fayda sağlayabilir. Ayrıca hazırlanan soruların orta seviyeden zorluk seviyesine göre ilerlemesi de eksik noktaları görerek bu eksikleri telafi ederek sınava en iyi şekilde hazırlanmanıza da büyük fayda sağlayacaktır.

Bilgi Sarmal Yayınları TYT Matematik Soru Bankası

Milli Eğitim Bakanlığı müfredatına uygun olarak hazırlanan bilgi sarmal yayınları TYT Matematik soru bankası, sınav aşamasında karşınıza çıkabilecek soru tarzına yakın bölgelerde soru örneklendirmesi yaparak nokta atışı yapmanıza yardımcı olabilir. Video çözümlü uygulamaları sayesinde soruların çözümlerine bakma şansı sunarak karşılaşabileceğiniz problemleri bire bir çözümleyerek eksik noktalarınızı gidermenize de fayda sağlıyor.

Yeni nesil öğretim programlarına uygun olarak hazırlanmış TYT matematik soru bankasında yeni nesil sorular bulunuyor. Orta seviyeden başlayarak kitabın orta ve son sayfalarına kadar zorluk seviyesini artıran bu kitap, orta seviye ve üstü bilgi sahibi olan öğrencilerin hayal edilen okula gitmelerine büyük fayda sağlar.

Bilgi Sarmal Yayınları 9.sınıf Matematik Soru Bankası

Bilgi sarmal yayınları tarafından 9. Sınıflar için hazırlanan soru bankası yeni öğretim programlarına uygun şekilde hazırlanmış bir kitaptır. Kitap içinde bulunan kazanım testleri, sarmal ve ünite testleri sayesinde bilgilerin tazeliğini koruyarak matematik konusunda başarılı olmanız için ilk ve en önemli adımları atmanızı sağlıyor. 

Kitap içinde ayrıca Dönem tekrar ve yılsonu testleri, öğrencilerin eğitim süreleri boyunca karşılaştıkları dersler konusunda seviyelerini ölçmelerini ve eksik noktaları olmaları durumunda çözümler üreterek eksik noktaları ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor. Etkinlik ve sınavlara hazırlık soruları ise eğitim süresi içinde sınavlara hazırlanırken başarılı olmaları ve üniversite sınavı için doğru adımları atmanın yollarını sağlıyor. Kitap içinde değindiği ve örneklendiği sorular sayesinde matematik konusunda başarının anahtarını gizliyor.

Bilgi Sarmal Yayınları 9. Sınıf
Bilgi sarmal yayınları  9. Sınıf kitapları için hazırlanmış olan 6 farklı ders için soru bankası bulunmaktadır. Bu kitapların ortak noktası ise orta seviye bilgi ile başlayarak daha üst seviyelere kadar giden ve zorluk seviyesi de aynı oranda artan kitaplardır. Bu sayede eğitim süreci boyunca hem sınıf derslerinize odaklanırken hem de üniversite sınavı için temel eğitim ve tabanınızı oluşturmanıza olanak tanımak mümkün.

Bilgi Sarmal Yayınları Tarafından Hazırlanan 9. Sınıf Kitapları

Bilgi Sarmal 9. Sınıf Matematik

Bilgi sarmal 9. Sınıf matematik kitabı, yeni öğretim yılı programına özel olarak hazırlanmış bir kitaptır. Farklı konuları ele alarak değerlendiren matematik kitabında, başarılı olmanın püf noktaları ilk sayfalarından başlayarak son sayfasına kadar devam ediyor. Farklı konular için zorluk seviyelerine göre değişkenlik gösteren 9. Sınıf matematik kitabında, sınavlara hazırlık sorularıyla birlikte video çözümleri sayesinde çözülemeyen ya da eksik kalınan bölgelerdeki soruların çözümlerini video ile çözerek hatalar giderilebiliyor.

Bilgi Sarmal Deneme

Bilgi sarmal tarafından hazırlanan denemelerin tamamı orta seviye zorluk seviyesinden başlayarak ilerleyen seviyelerle birlikte soruların da zorlaşmasıdır. Bu sayede ÖSYM tarafından girilecek sınavlar kadar zor olurken, sınav sırasında bu kitaplarla hazırlanıldığı için daha başarılı olma olasılığını da öne çıkarıyor. Her deneme farklı zorluk seviyesine bağlı olarak eksik kalınan ya da problemlerle karşılaştığınız zamanlarda zaman ve problem becerilerinizi en üst seviyeye çıkarmanızı sağlıyor. 

Bilgi sarmal denemeleri zor bir sınav gibi görünse de başarılı olmanın anahtarını her bir soruda saklıyor. Zor olan sorulara alışarak sınav sırasında daha kolay çözümler üretebilmeyi ve ÖSYM tarafından hazırlanan sınavların zorluk derecesine bakmadan en iyi üniversiteleri kazanmanıza yardımcı oluyor.

Bilgi Sarmal 11. Sınıf Matematik

 11. sınıf matematik kitabı video çözümlü olarak yayımlanan bir kitaptır. Kitapta bulunan sorular orta ve üstü seviyesinde yer alırken, kitapta ayrıca küçük notlar halinde bilgilerin verilmesi bilgiliğin tazeliğini korurken başarının ipuçlarını da sunuyor. Diğer yayınlara göre daha zor sorulardan oluşsa da kısa ve nokta odaklı hazırlanan notlar sayesinde başarılı olmanın püf noktalarını kitabın her noktasında bulabilmeniz mümkün.

Bilgi Sarmal TYT Deneme

Frekans denemeleri genellikle zorluk derecesi orta ve üstü seviyede olsa da ÖSYM tarafından hazırlanan zorluk seviyesine denk bir durumdadır. Bilgi sarmal çözüm uygulamaları sayesinde sınav sırasında zorluk çekmeden yapabilmenize olanak tanıyor.

TYT deneme sınavları yeni döneme uygun olarak hazırlanmış sorularla birlikte video çözümleri ile karşılaşılan sorunların ortadan kaldırılmasına fayda sağlayabiliyor. Temel yeterlilik seviyesini ölçmek isteyenlerin en fazla tercih ettiği denemeler arasında yer alan Bilgi sarmal deneme yayınları, bu başarısını sınava yakın zorlu soruları ile karşılıyor.