1 2 3 ... 10 >

Tonguç Akademi Yayınları

Tonguç Akademi yayınları, ders çalışma prensibini zorunluluk halinden çıkartarak ortaokul ve lise çağında eğitim gören öğrencilerin anlayamadığı ve geri kaldığı konuları oldukça keyifli bir şekilde anlamalarına ve eğitim süreleri boyunca sıkılmadan başarılı olmalarını sağlamaktadır. 2017 yılında kurulan Tonguç akademi, alanında oldukça deneyimli ve uzman öğretmen kadroları tarafından hazırlanan kitap ve video içerikleri ile dersleri keyifli bir hale getiriyor. Tonguç akademi kitapları aynı zaman da ülkemizin her bölgesinde öğrenciler tarafından en fazla tercih edilen ve motivasyon açısından da büyük fayda sağlayan bir akademi yayınlarına dönüşmüş durumdadır. 

Tonguç akademi yayınları kuruluşundan itibaren öğrencilerin eğitimleri için ihtiyaç duydukları her alanda gerekli desteği tam manasıyla karşılaması nedeniyle de başarılarını da gün geçtikçe artırmaya devam ediyor. Tonguç akademi yayınları tarafından hazırlanan kitaplar ve videolar yazı ve görsel olarak desteklendiği için her iki anlatış tarzını öğrencilere fazlasıyla hissettiriyor. Bu da başarıyı kaçınılmaz bir hale getiriyor.

Tonguç Akademi Hangi Kitaplar Var?

Tonguç akademi yayınları tarafından hazırlanan kitaplar kendi aralarında sınavlara, kitap serilerine, sınıflara ve derslere göre farklılıklara ayrılır. Bu nedenle Tonguç akademi tarafından hazırlanan kitapları farklı kategorilerde ele alalım.

Tonguç Akademi Farklı Sınavlar İçin Hazırlanan Kitaplar

Tonguç Akademi LGS Sınavı

Tonguç Akademi TYT Sınavı 

 

Tonguç Akademi AYT Sınavı

3 farklı sınav türü hazırlanmış birbirinden farklı ve başarılı kitapları bulmak mümkündür. 

Tonguç Akademi Tarafından Hazırlanan Kitap Serileri

0’dan başlayanlar için kitap serisi

Taktikler baz alınarak hazırlanan kitap serisi

Dinamo etkisi yaratacak kitap serisi

Zor sınavlar için hazırlanmış ve oldukça etkili olan kitap serisi

Motivasyonunuzu artıracak ve hatalarınızı göreceğiniz kitap serisi

Tonguç Akademi Tarafından Farklı Dersler İçin Hazırlanan Kitaplar

Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Paragraf, Problemler, Sosyal, İngilizce, Din, İnkılap,Tarih, Edebiyat, Coğrafya, Fizik, Kimya, Biyoloji, Geometri ·

Tonguç Akademi 9. Sınıf Kitapları Neler?

Tonguç akademi tarafından hazırlanan 9. Sınıf kitapları arasında;

Matematik, Tarih, Edebiyat, Coğrafya, Fizik, Kimya, Biyoloji ·

Ayrıca 9. Sınıflar için Tonguç akademi tarafından hazırlanan soru bankaları, konu anlatımlı kitaplar, sınava hazırlık ve planlı ders çalışma alanında yapılacak adımların yanı sıra akıl haritaları ve akıl notları tarzında kitaplar mevcuttur.

Tonguç akademi 9.sınıf matematik kitabı

Tonguç akademi 9. Sınıf matematik kitabı alanında 4 farklı kitap hazırlanmıştır. Bu kitaplar temelden ileri seviye eğitim almanızı sağlayacak birbirinden değerli 4 kitaptır. Bu 4 kitabı inceleyecek olursak;

9. Sınıf Dinamo Matematik Soru Bankası: Dinamo matematik soru bankasında birbirinden farklı üniteler sayesinde öğrenciler tekrar sağlayarak eksik ve hatalı noktalarını görerek kendilerini geliştirebiliyor. 

9. Sınıf Matematik 8’den 9’a Matematik Hazırlık Kitabı: Bu matematik kitabı ise okul dersleriyle birlikte üniversite sınavına girecek olan öğrencilerin eksiklerini kapatarak üniversite sonrasında da matematik alanında problem yaşamalarının önüne geçmektedir. Oldukça gelişmiş öğretim teknikleri ve planlı düşünmeye itmesi sayesinde 9. Sınıf matematik alanındaki en başarılı kitaplar arasında. 

9. Sınıf Matematik 0’dan 9’a Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası: Kitap içinde ayrılmış özel alanlarda ilk olarak konuları okuyarak ve görerek anlamanı sağladıktan sonra sayfanın sağ kısmında bulunan sorular ile anladığın konuları pekiştirmen için özel soruları çözerek başarının kilidini çözülen her soruyla aç. 

9. Sınıf Matematik 9’dan 10’a Matematik Hazırlık Kitabı:  Tonguç Akademi 10 sınıf matematik, geçmişe dönük olarak hazırlanan bu kitap 6. Sınıftan 9. Sınıfa kadar geçmişte gördüğünüz matematik konularını ele alarak temel bazda matematik konusunda kendinizi geliştirmeyi ve ilerleyen eğitim hayatınızda teknik bilgili ve başarılı olmanızı sağlıyor.

Diğer tüm yayınların 9. sınıfdan 12. sınıfa kadar olan kitaplarını incelemek isterseniz, lise 9 ve 12 sınıflar  kategorisini inceleyebilirsiniz.

Tonguç akademi 8.sınıf kitapları neler?

Tonguç akademi  8. Sınıf kitapları kategorilerine göre şöyledir;

Kitap Türlerine Göre Olanlar

Tonguç Akademi Soru bankaları,

Tonguç Akademi Akıl haritaları ve akıl notları,

Tonguç Akademi Konu anlatımlı kitaplar,

Tonguç Akademi Deneme kitapları,

Tonguç Akademi Dergi 

Derslere Göre Kitaplar

Tonguç Akademi Türkçe, Tonguç Akademi Matematik, Tonguç Akademi Fen, Tonguç Akademi Paragraf, Tonguç Akademi Sosyal, Tonguç Akademi İngilizce, Tonguç Akademi Din, Tonguç Akademi İnkılap 

Tonguç akademi 8.sınıf fen kitapları

8. sınıflar için özel olarak hazırlanan fen kitapları 6 farklı şablona göre hazırlanmıştır. Bu kitaplar ise;

Soru bankası,Dinamo Soru Bankası,Taktikli Soru Bankası,LGS sınavı son tekrar,Akıl Haritası Seti, Kota Denemeleri ·

Tonguç akademi 8.sınıf Türkçe kitapları

Tonguç akademi yayınları tarafından 8. Sınıf Türkçe alanında özel olarak hazırlanan 6 kitap bulunur. Bu kitaplar ise;

Taktikli Türkçe,Türkçe Zoru Bankası, Dinamo Soru Bankası, LGS Son Tekrar, Akıl Haritası seti, KOTA Denemeleri ·

Tonguç akademi 7.sınıf kitapları neler?

7.Sınıflar için özel olarak Tonguç Akademi yayınları tarafından hazırlanan 3 kitap bulunmaktadır. 

Dinamo Soru Bankası, Taktikli Sözel Soru Bankası, Sözel Soru Bankası ·

Tonguç akademi 7.sınıf fen kitapları

7. sınıflar için özel olarak Tonguç Akademi yayınları tarafından hazırlanan 1 adet Fen Bilimleri soru bankası bulunmaktadır. Özel olarak hazırlanan bu sorular sayesinde eksik kaldığınız bütün konuları gözden geçirme fırsatını bularak telafi etme şansınızı size veriyor. Zorluk seviyesinde değişkenlik göstermesi sayesinde Fen bilimleri alanında tamamen başarılı olmanız için sonuca odaklı hazırlanmış bir kitaptır.

Tonguç akademi 7.sınıf test kitapları

7.sınıflar için farklı dersler için özel olarak hazırlanan kitaplar bulunmaktadır. Bu kitaplar farklı dersler için hazırlanması eksik derslerin iyi olmasının yanı sıra geniş bir alana hitap ederek hangi ders olursa olsun eksiklerinizi görmenize yardımcı oluyor. Tonguç Akademi 7. Sınıf test kitapları ise şöyledir;

Sayısal Zoru Bankası ,Dinamo İngilizce Soru Bankası ,Dinamo Sosyal Soru Bankası, Dinamo Türkçe Soru Bankası, Dinamo Fen Soru Bankası, Dinamo Matematik Soru Bankası, Taktikli Sözel Soru Bankası, Taktikli Sayısal Soru Bankası, Sözel Soru Bankası, Yeni Nesil Matematik, 7’den 8’e Soru Bankası, 7’den 8’e Hazırlık Kitabı, 6’dan 7’ye Hazırlık Kitabı, 360 Sayısal Soru Bankası · · ·

Tonguç akademi 6.sınıf kitapları neler?

Tonguç akademi yayınları, 6. Sınıflar için 26 farklı seviyede hazırlamış olduğu kitap bulunmaktadır. Bu kitaplar soru bankalarının yanı sıra taktikler ile sözel alanda öğrencilerin gelişimine büyük fayda sağlamaktadır. Ayrıca sayısal ve sözel alanda hazırlamış iki farklı kitap ile başarının en önemli anahtarı. 

Dinamo Fen Soru Bankası, Dinamo Matematik Soru Bankası, Dinamo İngilizce Soru Bankası, Soru Bankası Tüm Dersler, Taktikli Sözel Soru Bankası, Dinamo Türkçe Soru Bankası, Taktikli Sayısal Soru Bankası, 6’dan 7’ye Soru Bankası, Taktikli Tüm Dersler Soru Bankası, Dinamo Tüm Dersler Soru Bankası, 6. Sınıf Şampiyon paket, Hadi Motivasyon ve Planlama Rehberi · Soru Bankası Tüm Dersler, Dinamo Sosyal Bilgiler Soru Bankası, 5’den 6’ya Hazırlık Kitabı · 6’dan 7’ye Hazırlık Kitabı, 0’dan 6’ya Sayısal Konu Anlatımlı Soru Bankası, 0’dan 6’ya Sözel Konu Anlatımlı Soru bankası, 5’den 6’ya Hazırlık Seti, 0’dan 6’ya Konu Anlatımlı Soru Bankası 6’dan 7’ye Hazırlık Seti, 1 Akıl Notları, 6. Sınıf Yazılı Notları 1. Dönem, Tonguç Plus Üyeliği · 2 Akıl Notları, 2 Akıl Haritaları Seti, 1 Akıl Haritaları Seti, 6. Sınıf Yazılı Notları 2. Dönem

Tonguç akademi 5.sınıf kitapları neler?

Tonguç Akademi tarafından 5. Sınıf eğitimi alacak olanlar için hazırlanmış 25 adet kitap bulunur. Bu kitaplar özel olarak hem okul dönemi hem de sınavlara hazırlık aşamasında olanlar için oldukça başarılı kitaplardır. Farklı eğitim ve öğretim taktikleri, özel notlar ve sonuç odaklı hazırlanması nedeniyle başarının anahtarını öğrencilere sunmaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
content_copy