1 2 3 ... 16 >

Yargı Yayınları

2022 Yargı Yayınları soru bankası, konu anlatım kitapları ve denemeleri ile öğrencilerin ve sınav adaylarının süreçlerini kolaylaştırıyor. Uzman kadro ile profesyonelce hazırlanan kitaplar, içeriğinin zenginliği ile öğrencilerin başucu kitaplarını oluşturuyor. Yargı Yayınları tarafından özenle hazırlanan kitaplar, öğrencilerin ve adayların kitap tercihlerinde ilk sıralarda yer alıyor. 

Yargı Yayınları KPSS

Yargı Yayınları KPSS kitapları, adayların kamu personeli olmasına destek sağlıyor. Yargı Yayınları kitapları sayesinde adaylar sınava yakın formatta soruları rahatlıkla çözebilecek beceriyi elde edebiliyor. Yargı Yayıncılık her bölüm için KPSS kitabı çıkarıyor. Kitaplar; soru bankası, konu anlatımı, çıkmış sorular ve denemelerden oluşuyor. Yargı Yayıncılık KPSS alanında yetkin hocalarla, süreçte kullanılacak kitapları hazırlıyor. Yargı Yayınları KPSS kitapları sayesinde adaylar, memur olma hayallerini gerçekleştirme imkânı buluyor.

Yargı Yayınları KPSS kitapları hazırlanırken yazarlar; basitten karmaşığa, bilinenden bilinmeyene, açıklık gibi materyal hazırlama süreçlerine dikkat ediyor. Bu durum da adayların konuları hızlı ve kolay şekilde anlamasına yardımcı oluyor. KPSS soru bankalar sayesinde adaylar öğrendiklerini pekiştirme ve pratiğe dökme imkânı buluyor. KPSS denemeleri ise; adayların sınav sürecinde en çok faydalanacağı şekilde hazırlanıyor. Denemeler sayesinde adaylar eksiklerini görüp telafi etme şansı buluyor. Başarının gölgeleri gibi peşinden gelmesini isteyen adaylar; en kaliteli soruları barındıran Yargı Yayınları KPSS kitapları ile sınava hazırlanıyor.

Yargı Yayınları Soru Bankası

Yargı Yayınları soru bankaları adayların ve öğrencilerin bilgilerini etkili şekilde kullanacakları sorulardan oluşuyor. Okullara destek amaçlı ve sınavlara hazırlık için çıkarılan soru bankaları; özenle uzman ekip tarafından yazılıyor. Yargı Yayınları soru bankaları tamamı çözümlü şekilde öğrencilerin çözümüne sunuluyor. Soru bankaları; adayların ve öğrencilerin, eleştirel düşünmeyi ve analitik yorum yapmayı öğrenecekleri sorulardan hazırlanıyor. ÖSYM ve MEB formatına birebir uyumlu hazırlanan soru bankalarını çözmek; öğrencilerin ve adayların, hayallerini hayata geçirmeleri konusunda büyük destek sağlıyor.

Yargı Yayınları ALES

Yargı Yayınları ALES kitapları sayesinde lisansüstü sınavına adaylar rahatlıkla hazırlanabiliyor. Yargı Yayınları ALES kitapları; soru bankaları, konu anlatımlı kitaplar, çıkmış sorular, denemeler, paragraf kitapları ve sözel mantık kitaplarından oluşuyor. Yargı Yayınları ile ALES’e hazırlanan adaylar zorluk yaşamadan istedikleri sıralamaya girmeyi başarıyor. ALES; Türkçe ve Matematik derslerinden oluşuyor. Yargı Yayınlar ALES kitapları da bu doğrultuda ÖSYM formatı göz önüne alınarak hazırlanıyor. Çıkan sorular detaylı şekilde incelenip, referans alınarak kitaplar yazılıyor. Bu durum da Yargı Yayınları ALES kitapları ile sınava hazırlanan adaylara beceriler kazandırıyor. Yargı Yayınları ALES denemeleri sayesinde ise adaylar sınav provası yapıp gerçek sınava daha rahat girebiliyor.

Yargı Yayınları DGS

Dikey Geçiş Sınavı ile önlisans mezunları lisans tamamlama eğitimine hak kazanabiliyor. DGS ile lisans düzeyine geçebilmek için adayların sıkı çalışması gerekiyor. Yargı Yayınları DGS kitapları sayesinde adaylar, DGS’ye eksiksiz bilgi ile girme şansına sahip oluyor. Yargı Yayınları DGS kitapları; konu anlatımı, soru bankası, deneme ve çıkmış sorulardan oluşuyor. Denemeler, adayların konu eksiklerini belirleyip sınav provası yapmalarına yardımcı olan kaynaklardan oluşuyor. ÖYSM ve DGS formatı baz alınarak uzman yazarlar tarafından titizlikle hazırlanıyor. Denemelerde 60 matematik, 60 Türkçe sorusu bulunuyor. 60 Türkçe sorusunun 10 adeti sözel mantıktan oluşuyor. 60 matematik sorusunun da 10 adeti sayısal mantıktan geliyor. Bu doğrultuda denemeler hazırlanıyor. Yargı Yayınlar DGS kitapları alanında uzman ekip tarafında titizlikle öğrencileri başarıya ulaştırmak için hazırlanıyor.

Yargı Yayınları Çıkmış Sorular

Yargı Yayınları Çıkmış Sorular sayesinde adaylar geçmiş sınav sorularını çözme imkânı buluyor. Yargı Yayınları çıkmış sorular tamamı çözümlü şekilde hazırlanıyor. Bu sayede soruları çözemeyen öğrencilere; her soru, tek tek, açık ve anlaşılır şekilde anlatılıyor. Yargı Yayınları çıkmış sorular kitabı yıllara göre sıralanarak adayların çözümüne sunuluyor. Adayların geçmiş sınav sorularını çözmesi, sınav sürecinde büyük önem taşıyor. ÖSYM soru tiplerine aşina olunması ve konu bazlı nelerin çıktığını görmek açısından eski sınav sorularının mutlaka çözülmesi gerekiyor. Eğitimciler, adaylara çıkmış soruları çözmelerinin büyük fayda sağladığını ve çıkmış soruları çözmeden asıl sınava girmemeleri gerektiğini sıkça söylüyor. Bu zorunluluğu kolaylaştırmak için Yargı Yayınları; çıkmış sorular kitabını her yıl güncelleyerek öğrencilerin çözümüne sunuyor. Yargı Yayınları uzman ekibi ile titizlikle ve özenle yazılan kitaplarla sınava hazırlanan adaylar, başarı zirvesine kolayca tırmanabiliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
content_copy